Вікторини

Вікторини пройти онлайн

Вікторина – гра яка заключається в відповідях на зазделегідь підготовленні запитання. Цінність вікторин полягає в тому, що вони розширюють кругозір людей, допомагають виявити їх знання, сприяють розвитку пізнавальних інтересів і їх кмітливості.

Що означає слово вікторина

Слово «вікторина» з’явилося в 1920-х роках. Його придумав відомий радянський журналіст і письменник Михайло Кольцов в якості назви газетної вибірки, що включає в себе різні питання, шаради, ребуси і т. П. Готував цю розважальну смугу якийсь Віктор, співробітник газети. Від цього Віктора і сталася «вікторина».
Згодом знайшли зв’язок цього слова зі словом «перемога». Віктор – лат. переможець. Цим словом стали позначати все, що має питання і відповіді.

Вікторини для всіх

Хочете проходити вікторини і навчатися новому тоді для вас ми створили розділ навчальні вікторини, а якщо наприклад любите футбол, баскетбол або цікаветесь іншими видами спорту тоді найкращим місцем для вас буде категорія спортивні вікторини,а якщо ви фанат комп’ютерних або мобільних ігор тоді вам сподобається категорія ігрові вікторини. Дивитесь серіали або фільми тоді для вас цікавою буде категорія вікторини по серіалам.

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю