Політика конфіденційності

1. УМОВИ І ЦІЛІ ЗБОРУ ТА ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ КОРИСТУВАЧІВ

1.1. Персональні дані Користувача такі як: ім’я, прізвище, по батькові, e-mail і ін., Передаються Користувачем Адміністрації Сайту за згодою Користувача.
1.2. Передача персональних даних Користувачем Адміністрації Сайту, через Форму зворотнього зв’язку означає згоду Користувача на передачу його персональних даних.
1.3. Адміністрація Сайту здійснює обробку інформації про Користувача, в т.ч. його персональних даних, таких як: e-mail і ін., а також додаткової інформації про Користувача, що надається їм за своїм бажанням з метою виконання зобов’язань перед користувачем Сайту.
1.4. Обробка персональних даних здійснюється на основі принципів:
а) законності цілей і способів обробки персональних даних і сумлінності;
б) відповідності цілей обробки персональних даних цілям, заздалегідь визначеним і заявленим при зборі персональних даних;
в) відповідності обсягу та характеру оброблюваних персональних даних способам обробки персональних даних і цілям обробки персональних даних;
г) неприпустимість об’єднання створених для несумісних між собою цілей баз даних, що містять персональні дані.

2. ЗБЕРІГАННЯ І ВИКОРИСТАННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Персональні дані Користувача зберігаються виключно на електронних носіях і використовуються виключно за призначенням, обумовленим в п.1 цієї Політики конфіденційності.

 

3. ПЕРЕДАЧА персональних даних

Персональні дані Користувача не передаються будь-яким третім особам.

 

4.  ТЕРМІНИ ЗБЕРІГАННЯ ТА ЗНИЩЕННЯ персональних даних

41. Персональні дані Користувача зберігаються на електронному носії сайту безстроково.
4.2. Персональні дані Користувача знищуються при бажанні самого користувача на підставі його звернення, або з ініціативи Адміністратора сайту без пояснення причин шляхом видалення Адміністрацією Сайту інформації, розміщеної Користувачем.

5. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ КОРИСТУВАЧІВ

Користувачі мають право на підставі запиту отримувати від Адміністрації Сайту інформацію, що стосується обробки його персональних даних.

6. Заходи для захисту інформації про користувачів

Адміністратор Сайту приймає технічні та організаційно-правові заходи з метою забезпечення захисту персональних даних Користувача від неправомірного або випадкового доступу до них, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій.

7. ЗВЕРНЕННЯ КОРИСТУВАЧІВ

7.1. Користувач має право направляти Адміністрації Сайту свої запити, в т.ч. щодо використання / видалення його персональних даних, передбачені п.3 цією Політикою конфіденційності
7.2. Запит, повинен відправлятися на контактну адресу адміністрації сайту:onlinetezzt@gmail.com або церез форму зворотнього зв’язку 

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю