Хочеш перевірити на скільки ти уважний? Пройди легкий тест який складається з одного запитання. Одного питання вистачить для того щоб дізнатеся насправді чи ти уважна людина. На проходження тесту дається одна спроба не прогав її!

Тема:

Швидкий тест на уважність

Швидкий тест на уважність 1хв
Написати відгук Помилка?
X

Опис Швидкий тест на уважність

Уважність – це сукупність в чомусь близьких якостей людини: зібраність, обачність, обережність. В їх основі лежить звичка уважно виконувати будь-яку справу. Термін «уважність» має важливий сенс. Під ним розуміється якість, розкривається в особливому ставленні до людей, особливої ​​спрямованості особистості на інших. Уважність стала в нашій мові синонімом дбайливості, доброзичливості, доброти.

Бути уважним – значить вміти помічати найменші зміни в стані і самопочутті інших людей, виявляти симпатію, повагу, визнання, доброзичливість, інтерес, вчасно надати їм підтримку або ж, навпаки, залишити людину в спокої, не бути настирливим, проявити такт.

Бажаючи висловити образу, неповагу або неприязнь до когось, ми не «помічаємо» цієї людини. Нерідко неуважність ранить сильніше різкого слова. Неприємно і демонстративне увагу. Безцеремонне розглядання – завжди результат невихованості і зневаги. Уважність як особлива якість особистості багато в чому визначається всією історією її виховання.

Вам також сподобаються:

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю