Цей Кембриджський тест оцінює Ваші знання граматики і лексики в їх практичному застосуванні. Тобто перевіряються не правила, а приклади і навички їх використання.

jQuery(function() {
jQuery(‘.spoiler-body’).hide();
jQuery(‘.hidemea’).click(function(){
jQuery(this).next().toggle(500);
})
});

Вибачте, але ця вікторина доступна лише користувачам групи VIP!

Отримати VIP
Включити музику
Тема:

Тест Cambridge для визначення рівня англійської мови

Тест Cambridge для визначення рівня англійської мови 50 хв VIP
Таблиця лідерів Написати відгук Помилка?
X

Опис Тест Cambridge для визначення рівня англійської мови

Ми розробили цей тест з метою зрозуміти, як наші користувачі володіють англійською мовою. Багато з нас часто потрапляють в незручне становище при спілкуванні з іноземцями, тому що не можуть зрозуміти повний сенс деяких виразів.

іменний сертифікат з результатом

Тестування проводиться в зручному режимі. Відвідувачу сайту не потрібно реєструватися і вказувати контактні дані. Тест на знання англійської мови безкоштовний. Це позитивний момент, який гідно оцінюють користувачі. Вони влаштовуються зручніше в кріслі і приступають до виконання завдань.

При проходженні тесту, розробленого для визначення рівня знань, не виникне складнощів. Вибравши відповіді на питання, просто натисніть кнопку «Сторінка1», «Сторінка2»…. На завершальному етапі в автоматичному режимі видаються ваші результати.

Нижче ви можете почитати, що ж означає той чи інший рівень англійської мови.

Кількість вірних відповідей Результат
1-9 Beginner – в англійському ви поки ще повний новачок, але ви точно не здастеся. Так?
9-18 Elementary  – якщо Ви вивчали англійську “в школі колись давно”, то в 90% випадків Ваші залишкові знання якраз дотягують до рівня Elementary. І це вже позитивний момент, так як у Вас вже є якась база і не доведеться “піднімати цілину”. На цьому рівні ви вже вмієте читати, рахувати до 100 і знаєте до 500 слів. Вам знайомі базові часи, ви навіть чули або знаєте 3 форми неправильних дієслів (do-did-done). Будуючи пропозицію Ви все ще відчуваєте себе невпевнено, але вже можете замовити обід в ресторані і запитати дорогу. Не сумуйте, найцікавіше ще попереду.
18-26 Pre-Intermediate – говорить про те що ваш період “дитинства” в англійській мові закінчився. Ви вже своїми очима бачили деякі з безлічі складних граматичних конструкцій і навіть деякі з них можете застосовувати. Ви вже вивчили пару трійку громіздких моторошнуватих слів і цілком ймовірно можете підібрати синоніми до деяких виразів. Орієнтація в нескладних мовних ситуаціях (в ресторані, готелі, магазині, аеропорту) не викликає у Вас шоку, тому що Ви вже можете з цим впоратися. Вам під силу читати перші адаптовані книги “в оригіналі”, але перед неадаптованими фільмами Ви часом відчуваєте жах. Pre-intermediate – це відмінний рівень після якого Вас чекає багато цікавого. Тому не звертайте з наміченого шляху!
26-35 Intermediate – на цьому рівні людина вже має гарне уявлення про систему граматичних часів і конструкцій, знає слова основних побутових тем.
Ви охоче ​​вступаєте в розмову, може висловити свої думки в більшості побутових ситуацій. Фільми англійською ви вже можете дивитися, проте при цьому відчуває явні труднощі в зв’язку з нестачею пасивного словникового запасу, тобто слів, які людина може дізнатися в тексті або розмові і перевести. З рівнем Intermediate вже можна спокійно подорожувати. Ви точно зрозумієте місцевих жителів не англомовних країн і зможете завести з ними жваву бесіду.
35-44 Upper-intermediate – як правило цей рівень вказується в якості мінімального для вступу до ВНЗ і прийому на роботу в міжнародну компанію. Знання англійської на цьому рівні означає що ви володієте хорошим словниковим запасом щоб висловлювати свої думки, думка з приводу якогось питання чи проблеми. Ви можете грамотно будувати речення використовуючи складні структури. Ви розумієте більшість англійських пісень, які чуєте по радіо, зазвичай без урахування сленгу і різних діалектів. Якщо порівнювати цей рівень з людським віком то, в англійській мові ви вступаєте в фазу дорослої людини років 20-23х, Ваш англійська вже начебто самостійна, але ще не завжди впевнена.
44-50 Advanced (Просунутий) в своєму навчанні англійської. Це дуже високий рівень, який означає, що ви без зусиль можете спілкуватися англійською мовою практично в будь-якій ситуації. Ви можете розібрати будь-який текст, із задоволенням дивитеся фільми і серіали англійською, іноді навіть забуваючи якою мовою вони, спокійно читаєте книги в оригіналі. Хоча рівень Advanced – безсумнівно велике досягнення, проте він не є найвищим рівнем володіння англійською мовою. Існує так само рівень Proficiency (Професійний), який охоплює абсолютно всі сфери знань і дає можливість користуватися англійською мовою як рідною. Тому, не здавайтеся, мета вже близька!
За проходження ви отримаєте:
+40 балів рейтингу
Які ви можете обміняти на реальні гроші

Накопичуючи рейтинг ви приймаєте участь у розіграші

Англієць 2 рівня
досягнення англієць 2 рівня

Таблиця лідерів: Тест Cambridge для визначення рівня англійської мови

максимум з 67 балів
Позиція Ім’я Увімкнено Бали Результат
Таблиця завантажується
Немає даних

Вам також сподобаються:

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю