Пройти тест на алкоголізм зазвичай хочуть люди, які мають деякі підозри на наявність цієї залежності або просто хочуть упевнитися у повній її відсутності. Вибери відповіді для 23-ьох легких запитань і дізнайся чи є у тебе залежність до алкоголю.

Включити музику
Тема:
😼 Ще більше вікторин та тестів у нашому 📧 Телеграм-каналі. Розважайся та отримуй грошову винагороду💰 Приєднатися!

Тест на схильність до алкоголізму

Тест на схильність до алкоголізму -
Написати відгук Помилка?
X

Опис Тест на схильність до алкоголізму

У людей, які бажають випити, завжди знайдеться кілька аргументів на користь алкоголю. Наприклад, алкоголь зміцнює серце, але ж 30 грамів сорокаградусного зілля навряд-чи задовольнять бажання «випиваки», а більше вже не має нічого спільного з корисністю. Бажаючим випити взимку для «розігріву» горілка теж не підійде, спочатку замерзлий відчує себе трохи краще, а через короткий проміжок часу настає протилежний ефект.

Тепловіддача збільшується і людина почне втрачати тепло, а отже швидше замерзне. Корисність алкоголю з точки зору поправки здоров’я після «вдалого» застілля – знову спірне питання. Щоб позбутися від похмілля досить вжити всього 20 мл. горілки або 40 мл. вина. А що роблять наші люди? Правильно, позбавляючись від похмілля, йдуть в запій. Загалом, алкоголь в сучасному суспільстві зайняв досить тверду позицію. А як визначити свою схильність до алкоголізму?

За успішне проходження ви отримаєте:
+10 балів рейтингу
Які ви можете обміняти на реальні гроші

Накопичуючи рейтинг ви приймаєте участь у розіграші

Вам також сподобаються:

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю