Це тест на депресію по шкалі Занга. Прочитайте кожне твердження і поставте відповіді, які найбільше відповідають вашому стану за останні сім днів:

Включити музику
Тема:
😼 Ще більше вікторин та тестів у нашому 📧 Телеграм-каналі. Розважайся та отримуй грошову винагороду💰 Приєднатися!

Тест на депресію за шкалою Занга

Тест на депресію за шкалою Занга -
Написати відгук Помилка?
X

Опис Тест на депресію за шкалою Занга

Все що потрібно для проходження тесту – максимально чесно відповідати на питання. Якщо результати тесту виявляться негативними, це не означає 100% відсутність депресії, адже ви могли не зовсім коректно відповідати на питання. Однак позитивний результат тесту є досить вагомим приводом для зустрічі з фахівцем.

Шкала Занга для самооцінки депресії – тест для самооцінки депресії, розроблений в Університеті Дюка психіатром доктором Уїльямом Занг. Цей інструмент самооцінки психічного стану підтвердив свою ефективність для попередньої діагностики і скринінгу депресивного розладу.

За допомогою шкали Занга випробуваний або лікар можуть призвести самостійне обстеження або скринінг депресії. Тест «Шкала Занга» має високу чутливість і специфічність і дозволяє уникнути додаткових економічних і тимчасових витрат, пов’язаних з медичним обстеженням етичних проблем.

У тестуванні враховується 20 чинників, які визначають чотири рівні депресії. У тесті присутні десять позитивно сформульованих і десять негативно сформульованих питань.

Кожне питання оцінюється за шкалою Лікерта від 1 до 4 (на основі цих відповідей: «рідкои», «іноді», «часто», «постійно»). Результати шкали можуть бути від 20 до 80 балів. Ці результати діляться на чотири діапазони:

 Таблиця можливих результатів тесту

Бали Стан
20-49 нормальний стан;
50-59 легка депресія;
60-69 помірна депресія;
70 і вище важка депресія.

За проходження ви отримаєте:

5 балів рейтингу

Вам також сподобаються:

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю