Тест на дельтонізм (Таблиці Рабкіна пояснення)

1. Запитання

яку цифру ви бачите на картинці

На картинці зображено цифри “9” і “6”, які видно як людям з нормальним зором, так і людям з дальтонізмом. Картинка покликана пояснити і показати людям, що саме потрібно робити при проходженні тесту.

2. Запитання

На даній картинці зображені квадрат і трикутник, які видно, як і в попередньому варіанті, і людям з нормальним зором, і людям з дальтонізм. Картинка використовується для демонстрації тесту і для виявлення симуляції.

3. Запитання

девять

На картинці зображено цифра “9”. Люди з нормальним зором бачать правильно, тоді як люди зі сліпотою в червоній або зеленій частині спектра (дейтеранопія і протанопія) бачать цифру “5”.

4. Запитання

трикутник

На зображенні зображено трикутник. Люди з нормальним зором бачать зображений трикутник, тоді як люди зі сліпотою в червоній або зеленій частині спектра бачать коло.

5. Запитання

blank

На картинці зображено цифри “1” і “3” (відповідають “13”). Люди зі сліпотою в червоній або зеленій частині спектра бачать цифру “6”.

6. Запитання

blank

Люди з нормальним цвітосприйняттям розрізняють на зображенні дві геометричні фігури – трикутник і коло, тоді як люди зі сліпотою в червоній або зеленій частині спектра розрізнити зображені  фігури не здатні.

7. Запитання

цифра на малюнку

Люди зі звичайним кольоросприйняттям на зображенні розрізнять цифри “9” і “6”, тоді як люди зі сліпотою в червоній частині спектра тільки “9”, а зі сліпотою в зеленій частині спектра – тільки “6”.

8. Запитання

цифра пять

Люди зі звичайним кольоросприйняттям розрізняють в таблиці цифру 5. Протанопи і дейтеранопи цю цифру розрізняють насилу, або зовсім не побачать її.

Протанопія – неможливість відрізняти деякі кольори і відтінки в областях жовто-зелених, пурпурних – блакитних кольорів. Зустрічається приблизно 8% чоловіків і 0,5% жінок.

Дейтеранопія – знижена чутливість до деяких кольорів, в основному до зеленого. Зустрічається приблизно у 1% людей.

9. Запитання

цифра девять

Люди зі звичайним кольоросприйняттям і дейтеранопи розрізняють в таблиці цифру 9. Протанопи читають її, як 6 або 8.

10. Запитання

blank

Люди зі звичайним кольоросприйняттям розрізняють в таблиці цифри 1, 3 і 6 (136). Протанопи і дейтеранопи читають замість них дві цифри 66, 68 або 69.

11. Запитання

blank

Люди зі звичайним кольоросприйняттям розрізняють в таблиці коло і трикутник. Протанопи розрізняють в таблиці трикутник, а дейтеранопи – коло, або коло і трикутник.

12. Запитання

тест на дальтонізм

Люди зі звичайним кольоросприйняттям і дейтеранопи розрізняють в таблиці цифри 1 і 2 (12). Протанопи ці цифри не розрізняють.

13. Запитання

квадрат і круг

Люди зі звичайним кольоросприйняттям читають в таблиці коло і трикутник. Протанопи розрізняють тільки коло, а дейтеранопи – трикутник.

14. Запитання

Тест на дальтонізм,

Люди зі звичайним кольоросприйняттям розрізняють в таблиці цифри 9 і 6 (96). Протанопи розрізняють в ній лише одну цифру 9, дейтеранопи – тільки цифру 6.

15. Запитання

blank

Люди зі звичайним кольоросприйняттям розрізняють у верхній частині таблиці дві фігури: коло зліва і трикутник праворуч. Протанопи розрізняють у верхній частині таблиці два трикутника і в нижній частині – квадрат, а дейтеранопи – угорі ліворуч трикутник, а внизу – квадрат.

16. Запитання

blank

Люди зі звичайним кольоросприйняттям розрізняють в таблиці цифри 9 і 6 (96). Протанопи розрізняють в ній лише одну цифру 9, дейтеранопи – тільки цифру 6.

17. Запитання

blank

Люди зі звичайним кольоросприйняттям розрізняють дві фігури: трикутник і коло. Протанопи розрізняють в таблиці трикутник, а дейтеранопи – коло.

18. Запитання

тест на дальтонізм

Люди зі звичайним кольоросприйняттям розрізняють в таблиці дві цифри – 66. Протанопи і дейтеранопи правильно розрізняють лише одну з цих цифр.

19. Запитання

число 36

Люди зі звичайним кольоросприйняттям, протанопи і дейтеранопи розрізняють в таблиці цифру 36. Особи з вираженою набутою патологією колірного зору цих цифр не розрізняють.

20. Запитання

тест на дальтонізм

Люди зі звичайним кольоросприйняттям, протанопи і дейтеранопи розрізняють в таблиці цифру 14. Особи з вираженою набутою патологією колірного зору цих цифр не розрізняють.

21. Запитання

яку цифру ви бачите а малюнку

Люди зі звичайним кольоросприйняттям, протанопи і дейтеранопи розрізняють в таблиці цифру 9. Особи з вираженою набутою патологією колірного зору цю цифру не розрізняють.

 

22. Запитання

тест на дальтонізм

Люди зі звичайним кольоросприйняттям, протанопи і дейтеранопи розрізняють в таблиці цифру 4. Особи з вираженою набутою патологією колірного зору цю цифру не розрізняють.

23. Запитання

blank

Люди зі звичайним кольоросприйняттям розрізняють в таблиці цифру 13. Протанопи і дейтеранопи цю цифру не розрізняють.

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю